Przejdź do treści
Imieniny:
wtorek, 7 grudnia 2021
EnglishGermanPolish

Szacunek i uznanie dla Nauczycieli w dniu ich święta

Dziś przypada Dzień Edukacji Narodowej — święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej — pierwszego w Europie ministerstwa oświaty — która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

W tym szczególnym dniu serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom szkół za zaangażowanie, za trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy. Współczesność edukacyjna stawia coraz większe wymagania i wyzwania. W obecnych, jakże trudnych czasach, umiejętność dzielenia się wiedzą, kształtowanie prospołecznych postaw, wspieranie i rozwijanie zainteresowań uczniów w przyjaznej atmosferze ma ogromne znaczenie dla kondycji całego społeczeństwa. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie zasługują na najwyższy szacunek i uznanie.

Pedagogom i Pracownikom gminnych placówek oświatowych życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zadowolenia i satysfakcji z trudnej, ale jakże pięknej, pracy z dziećmi i młodzieżą oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

baner_projekt

baner_projekt

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

młodzieżowa rada gminy

młodzieżowa rada gminy

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook