Przejdź do treści
Imieniny:
piątek, 19 kwietnia 2024

Finałowa rozgrywka w tenisa stołowego

Zakończyły się rozgrywki VII edycji Grand Prix Gminy Zduńska Wola w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. W sobotę 12 lutego odbyła się ostatnia piąta finałowa runda. Do Grand Prix przystąpiła rekordowa liczba ponad 70-ciu zawodników! Tytuł mistrza siódmej edycji Grand Prix zdobył rzutem na taśmę Jerzy Ciekański! Warto dodać, iż zawodnik wygrał również w II, III, IV i VI edycji zawodów! Drugie miejsce zajęła Oliwia Zawiasa, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Arkadiusz Wypiór.

Zawodnikom wręczono pamiątkowe medale. Najlepszej 10-ce turnieju wręczono nagrody. Zwycięzcy otrzymali także pamiątkowe puchary.

Dziękujemy Markowi Guciowi – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wojsławicach za pomoc w organizacji zawodów oraz Jackowi Kubisowi i Dariuszowi Gajdzie sędziom zawodów za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom gratulujemy.