Przejdź do treści
Imieniny:
piątek, 28 stycznia 2022
EnglishGermanPolish

Droga do marzeń

23 i 24 listopada to były wyjątkowe dni dla starszych uczniów Szkoły Podstawowej w Krobanowie wymagające pokładów energii i zaangażowania. To wszystko za sprawą trzech niesamowitych kobiet: Joanny Aleksandrowicz (aktorki i wokalistki), Pauli Wlazło (architektki wnętrz) oraz Joli Bryl (projektantki ubioru), które przeprowadziły warsztaty motywacyjno-poznawcze. Wszystkie panie pochodzą z okolic Zduńskiej Woli, a dwie z nich ukończyły Szkołę Podstawową w Krobanowie.        

Podczas zajęć uczniowie tworzyli modele przestrzenne, projektowali wnętrze mieszkania, przygotowywali moodboard przedstawiający koncepcje i klimat mini kolekcji, dobierali dodatki i materiały, a na warsztatach teatralno-muzycznych pracowali nad wyrażaniem siebie, odnalezieniem własnego „ja”.  Uczniowie z pewnością poznali tajniki pracy aktora, wokalisty, architekta wnętrz czy projektanta ubioru. Podczas podsumowania warsztatów każdy uczeń przygotował własną tablicę motywacyjną z jasno wytyczonymi celami na następny rok. Na koniec wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali autorskie zeszyty „Droga do Marzeń” ufundowane przez Wójta Gminy Zduńska Wola – Henryka Staniuchę, które wręczyli wójt i dyrektor szkoły Violetta Owczarek. 

Celem warsztatów było  nie tylko rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych, ale przede wszystkim zaszczepienie w młodych ludziach woli walki o realizację własnych marzeń, nauka umiejętnego wyznaczania celów oraz odpowiedniego planowania, by te cele osiągnąć.

 

Fotografie wykonała Joanna Frize-Szulc.

Kolej Dużych Prędkości

Kolej Dużych Prędkości

baner_projekt

baner_projekt

Gminny portal podatkowy

Gminny portal podatkowy

raport o stanie gminy zduńska wola

raport o stanie gminy zduńska wola

projekty rozwojowe

Projekty rozwojowe

transmisja sesji

transmisja sesji

gospodarka-odpadami

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

sołectwo na plus

sołectwo na plus

interpelacje

interpelacje

epuap

RODO

RODO

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

BIP

SIP

SIP

młodzieżowa rada gminy

młodzieżowa rada gminy

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Gazeta Nasza Gmina

mikroporady dla przedsiębiorców

Adopcja psów

wybory ławników

wybory ławników
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook