Imieniny:
piątek, 21 lutego 2020
EnglishGermanPolish

„Posiłek w szkole i w domu”- wsparcie finansowe dla szkoły w Krobanowie

Szkoła Podstawowa w Krobanowie  otrzymała wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

Warunkiem otrzymania wsparcia finansowego w ramach rządowego Programu było zapewnienie przez organ prowadzący, wkładu własnego w wysokości, co najmniej 20% kwoty kosztów realizacji zadania objętego dofinansowaniem z budżetu państwa.

Kwota dotacji w wysokości  64 tyś. złotych oraz wkład własny Gminy wynoszący 16 tyś. złotych zostaną wykorzystane na zakup doposażenia i poprawę standardu istniejącej stołówki szkolnej w nowoczesny, niezbędny sprzęt pozwalający na sprawne przygotowywanie i wydawanie posiłków dla uczniów.

 

 

 

wybory_2020_widget

wybory_2020_widget

baner

baner

wybory ławników

wybory ławników

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

raport o stanie gminy zduńska wola za rok 2018

transmisja

transmisja

GRANTY SOŁECKIE

GRANTY SOŁECKIE

interpelacje

interpelacje

Ochrona danych

Ochrona danych

SIP

SIP

gminna platforma konsultacji społecznych

gminna platforma konsultacji społecznych

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

Komunikaty centrum zarządzania kryzysowego

epuap2

bip

rada gminy

rada gminy

Gazeta Nasza Gmina

katalog ofert inwestycyjnych

katalog ofert inwestycyjnych

gospodarka-odpadami

Kącik przedsiębiorcy

Wyłączenia zasilania

Wyłączenia zasilania
ZDUNSKA WOLA Pogoda

Licznik odwiedzin:

Liczniki

Facebook