wtorek, 18 czerwca 2024

Informacja o posiedzeniu komisji IX kadencji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, 16 maja 2024 r.

Zaproszenie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 21 maja 2024 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola, odbędzie się wspólne posiedzenie wszystkich Komisji Rady Gminy  Zduńska Wola.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Zduńska Wola na rok 2024.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zduńska Wola na lata 2024 – 2029.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Zduńska Wola.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla strażaków ratowników i kandydatów na strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zduńska Wola.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia planu sieci szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Zduńska Wola oraz określenia granic ich obwodów.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zasad przyznawania i wysokości diet radnym Rady Gminy Zduńska Wola.
  10. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet dla sołtysów sołectw Gminy Zduńska Wola.
  11. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyboru przedstawiciela Rady Gminy Zduńska Wola do pracy w Radzie Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.
  12. Zaopiniowanie analizy stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w 2023 roku.
  13. Zaopiniowanie informacji z realizacji art. 36 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.
  14. Zaopiniowanie sprawozdania z realizacji Programu współpracy Gminy Zduńska Wola
    z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2023 roku.
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie posiedzenia.

Przewodniczący posiedzenia

wybory_uzup_2024