wtorek, 7 grudnia 2021

Informacja o XL sesji Rady Gminy Zduńska Wola

Zduńska Wola, dnia 18.11.2021 r.

Zaproszenie

Zapraszam na obrady XL sesji VIII kadencji Rady Gminy Zduńska Wola.  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym  (Dz. z 2021 r. poz. 1372 ze zm.) zwołuję XL sesję Rady Gminy Zduńska Wola  w dniu 25 listopada 2021 roku o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zduńska Wola, ul. Zielona 30.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie XL sesji VIII kadencji Rady Gminy Zduńska Wola.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXIX sesji.
  4. Przyjęcie porządku obrad XL sesji.
  5. Powołanie Komisji Wniosków i Uchwał.
  6. Sprawy różne.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Zduńska Wola na rok 2021.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej, we wsi Suchoczasy, gmina Zduńska Wola.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej, we wsi Suchoczasy, gmina Zduńska Wola.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej, we wsi Ochraniew, gmina Zduńska Wola.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia dopłaty dla 1 grupy taryfowej odbiorców usług odprowadzania ścieków.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Zduńska Wola
    z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki
    i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii
    na 2022 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami działającymi na terenie Gminy Zduńska Wola.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zasad przyznawania i wysokości diet radnym Rady Gminy Zduńska Wola.
  12. Zakończenie XL sesji Rady Gminy Zduńska Wola.

Przewodniczący Rady Gminy

Janusz Sakiewa

Kolej Dużych Prędkości

baner_projekt